Obieraczka do ziemniaków

Inwestują w nie najbardziej popularne firmy zajmujące się gastronomią, ale też te mniejsze punkty, w których sprzedawane jest jedzenie także na bazie ziemniaków. Przygotowaniu parunastu kilogramów ziemniaków na raz może być bardzo uciążliwe, ale też zabierać mnóstwo czasu, który można by było wygospodarować na coś innego.

Z myślą szczególnie o większych restauracjach, ale i domach, powstała mechaniczna obieraczka do ziemniaków, która może obrać także marchewkę, buraki ćwikłowe. To wspaniałe urządzenie skutecznie zamieni zwykłe ręczne obieranie ziemniaków, które dotąd pochłaniało mnóstwo czasu i energii z twojej strony. Teraz łatwo i szybko maszyna odejmie ci tej pracy. Postaw więc na nią!

Jak działa?

Przyrząd mechanicznie obiera skórkę ziemniaków, następnie woda, która przepływa tamtędy pochłania obierki, tym samym myjąc ziemniaki. Samemu należy wyczyścić na końcu maszynę.

Właściwości

Obieraczki w zależności od różnych rodzajów mają też różne parametry. Przykładowo, jedno takie urządzenie może obrać jednorazowo 6 kg ziemniaków. Jeśli chodzi o szybkość pracy, system działa, obierając 100 kg ziemniaków na godzinę, co znaczy, że pracuje do 3 minut każdorazowo.

Budowa narzędzia

Maszyna jest walcowa, posiada też pokrywę, podstawę i zespół napędu. To dzięki masie ścierającej w zbiorniku oraz wirującym talerzu możliwe jest obieranie ziemniaków.

Tak więc jest to unikatowa maszyna, w którą każdy – szczególnie właściciel gastronomii powinien się zaopatrzyć. Jest ona niezbędna w kuchni, samoistnie obiera, dzięki czemu oszczędzasz przede wszystkim czas.