Nosidełka do piwa

Są unikatowe, funkcjonalne, nowoczesne, powstają najczęściej z drewna oraz mają ciekawy, oryginalny wygląd. Chodzi o nosidełka do piwa – ciekawy i jakże estetyczny przyrząd, który znacznie ułatwia przenoszenie tradycyjnego piwa w butelkach. Dzięki uchwytowi, który może być sznurem przymocowanym do drewnianego koszyka, albo może być drewniany, skutecznie uprości przenoszenie piwa. To wspaniała alternatywa dla tradycyjnej, plastikowej, ciężkiej skrzynki, której było bardzo ciężko przenieść z miejsca na miejsce dotąd.

To dzięki nowatorskiemu wynalazkowi, od dzisiaj możesz przenosić piwo bez narażenia na stłuczenia butelek. Te drewniane kosze wyglądają bardzo ładnie, estetycznie oraz dzięki nim łatwo bez zbędnego wysiłku przeniesiesz piwo. Mimo że mieści trochę mniej piw jednorazowo, niż cała skrzynka, to każdy bar czy pub serwujący piwo powinien zaopatrzyć się w tą rzecz.

Charakterystyka

Mogą mieć wygrawerowane różne ciekawe albo śmieszne napisy. Mogą być różnej wielkości – jedne są mniejsze, drugie większe. Pomieszczą jednorazowo około 6 butelek. Najczęściej wykonuje się je z drewna lub z plastiku. To doskonały prezent na urodziny, imieniny czy rocznice. Przydają się również na wszelkie imprezy, gdzie jest alkohol. Kosztują około 45 zł i mają przede wszystkim funkcję estetyczną, co znaczy, że jest to pojemnik bardzo ładny pod względem wizualnym. W środku ma przegrody, dzięki czemu przy przenoszeniu – się nie stłuką.

Do czego może służyć?

Wspaniale nadaje się na wszelkie imprezy, na którym będzie alkohol. Świetnie sprawdza się jako dekoracja do domu. Warto postawić na nią, gdyż jest nie tylko bardzo estetyczna, co praktyczna i przydatna w każdym domu, na każdej imprezie. Kłopot z dźwiganiem skrzynek w piwem albo z tłuczeniem się piw w reklamówce zniknie.

Dodatkowe atuty

Można je zamówić oraz samemu zaprojektować ich wygląd. Może to być osobisty napis albo jakiś symbol, na przykład serce lub ciekawy rysunek. Kosz ten idealnie sprawdza się na prezent, w którym pomieścisz alkohol, nawet na ślubie.