Nalewak do alkoholu – funkcjonalność

Kiedy prowadzisz bar, jesteś szefem i dbasz o to, żeby niczego w nim nie zabrakło – postaw na nalewak do alkoholu. Przyda się wówczas, kiedy chcesz odmierzyć ile alkoholu konkretnie ma się znaleźć w danym drinku, a także ułatwi ci on nalewanie alkoholu z butelki do szklanki, jak również usprawni twoją pracę, jeśli pracujesz za ladą.

Jak wyglądają tradycyjne nalewaki?

Nalewaki do alkoholu mogą być plastikowe, ze stali, korkowe, z tworzywa sztucznego, chromowane lub ze stali nierdzewnej. Na rynku jest ogromny wybór, zarówno kolorowych miarek, jak i różnego kształtu, wielkości, pojemności. Ich cena jest bardzo niska, więc tym bardziej warto się w nie zaopatrzyć.

Dla kogo są przeznaczone?

Z nalewaków będą korzystać głównie barmani stojący za ladą przy barze, na imprezie, w klubie albo dyskotece, lub w innym lokalu przeznaczonym do picia alkoholu. Ich działanie jest bardzo proste. Kelner, robiąc drinki, dzięki tej miarce znacznie ułatwi sobie pracę. Odmierzy odpowiednia ilość alkoholu, a drink będzie profesjonalnie wykonany i podany. To wspaniała opcja. Barman za ladą znacznie ułatwi sobie pracę i zaoszczędzi czas na tradycyjnym mierzeniu alkoholu, szczególnie kiedy w barze gości jest sporo.

Wystarczy przymocować go do butelki, w którym jest alkohol. Dzięki specjalnie zbudowanej nalewarce mieszany drink nie rozleje się po blacie. Tak więc produkt jest bardzo funkcjonalny i praktyczny, przydatny. Możesz w nim robić różnego rodzaju drinki i tu masz pełen pole do popisu.